Boek hier uw verblijf

Asten; perfecte start voor fietsers

Eindeloos fietsen door het prachtige Peelland

Met Nationaal Park de Groote Peel en de Strabrechtse Heide op wandel- en fietsafstand is Best Western Hotel Nobis Asten het perfecte startpunt voor de natuurliefhebber, de sportieveling maar ook de cultuursnuiver! Een landschap van ondoordringbaar moeras en water, heidevelden, zandruggen, berken en open vlaktes. Een waar paradijs voor natuurliefhebbers, fietsers en wandelaars. Ook trekt de rust van de Groote Peel ruim honderd soorten broedvogels en ook trekvogels. Wilt u er op de fiets op uit trekken? Bij Best Western Hotel Nobis Asten helpen we u graag op weg met de actuele fietsroutes langs de leukste bezienswaardigheden.

Bekijk ons 2 daags fiets arrangement

Bekijk ons 3 daags fiets arrangement