Boek hier uw verblijf

Ontdek de Peel

Buitencentrum ‘De Pelen’

Nationaal Park de Groote Peel en buitencentrum ‘De Pelen’ liggen op wandel- en fietsafstand van Best Western Hotel Nobis Asten. Via het dorpje Heusden fietst u in 15 minuten naar hartje Nationaal Park de Groote Peel. Liever wat leren over de historie of natuur? Buitencentrum ‘De Pelen’ biedt verschillende activiteiten en excursies aan voor jong en oud. De agenda staat op: https://www.staatsbosbeheer.nl/natuurgebieden/de-pelen/activiteiten. Of wandel of fiets door het landschap van ondoordringbaar moeras en water, heidevelden, zandruggen, berken en open vlaktes. Een waar paradijs voor natuurliefhebbers, fietsers en wandelaars. Ook trekt de rust van de Groote Peel ruim honderd soorten broedvogels en ook trekvogels.

Museum ‘Klok en Peel’

Museum ‘Klok & Peel’ laat op een unieke manier zien hoe De Peel zich in de afgelopen tienduizend jaar heeft ontwikkeld. De natuur- en cultuurhistorie is op een prachtige manier in beeld gebracht. De Klok en Beiaardcollectie in Museum Klok & Peel is van internationale betekenis. Topstukken zijn de mechanische speeltrommel van de zeventiende eeuwse Hattemer beiaard en het astronomische uurwerk. https://www.museumklokenpeel.nl